Değerlerimiz

Amacımız yağmurlu hava koşullarnda dahi sizi her zaman güvenle yolda tutmak


Durmadan ürünlerimizi daha ileriye taşımak ve sizlerin sürüş keyfini arttırmak için çalışıyoruz. Odağımızı yoldan ayırmamak ve kim olduğumuzu unutmamak için bizi tanımlayan dört marka değerimiz ile sizlere hizmet ediyoruz.

01_Our_values
02_Our_values

Teknoloji

Unrioyal olarak her zaman yenilikçi bir bakış açısına sahip olduk ve olmaya da devam ediyoruz. 1912 yılında bu yenilikçi bakış açısı ile kaymayı önleyen zig-zag desenli lastikleri tanıtan ilk üreticiydik. 1969 yılında ilk “yağmur lastiğini” ürettik ve V-şekilli sırt deseninin  faydalarını keşfettik. Araştırma ve Geliştirme ekibimiz tasarım için akıllı bir yaklaşım benimsiyor ve doğa koşullarından ilham alıyor. Bu bakış açısı, köpekbalıklarının suyu dağıtma ve direnci en aza indirme yeteneğini taklit ederek Shark Skin Tekenolojisinin icat edilmesine yardımcı oldu.


03_Our_values

Güvenlik

Lastiklerimizi satın aldığınızda, kendinizi ve ailenizi korumak için bize güveniyorsunuz ve bu bizim için önemli bir sorumluluk. Islak ve kış koşulları için lastik geliştirme deneyimimiz, bize suda kızaklama performansını arttırmak, suyun kanallar arasından dağılımı  sağlamak ve yol tutuşunu arttırmak için yol çekişi konusunda rakipsiz bilgi verdi. İlk olarak motorlu yarış lastiği üreticileri olarak damgamızı vurmuş olmamız belki de şaşırtıcı değil, ki bu; kaliteli hammadde ve akıllı sırt tasarımı konusundaki itibarımızı inşa etmek için daha iyi bir yer.


04_Our_values

Şeffaflık

Tüketicilerimizin ürünlerimize ulaşabilmelerini sağlamayı misyonumuz haline getirdik. İhtiyaçlarınızı her zaman anlamaya çalışıyoruz ve  bu ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirdiğimiz ürünlerle hangi lastiğin sizin için en iyisi olduğu kararını size bırakıyoruz.


05_Our_values

Optimistik bakış açımız

Yağmurlu havaları seviyoruz. Bu yüzden yağmurlu ve karlı havalarda en iyi performansı sergileyen ürünleri geliştirebilmek için çok zaman harcadık,. Bu zorlu hava koşullarını sürüş keyfinin önünde bir engel olarak görmüyoruz; aksine hava nasıl olursa olsun sürüş keyfini sürmenize yardımcı olacak lastikler üretiyoruz. Islak zeminde kayma endişesi duymak zorunda kalmadığınız zamanlarda su birikintilerinden geçmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini biliyoruz. Lastiklerimizin yolu ne kadar iyi kavradığını bilerek hızla viraj almanın keyfini yaşıyoruz. Her zaman emin ellerde olduğunuzu bilerek, direksiyonda olmanın keyfini çıkarabilmeniz için sürekli  kendimizi geliştiriyoruz.


Uniroyal. A brand of Continental.*