RainSport 3 lastiklerini aracınıza nasıl takabilirsiniz?

RainSport 3 ve RainExpert 3 lastiklerinin akış yönü optimize edilen benzersiz bir sırt tasarımı vardır. Tüm faydalarını görebilmeniz için bu lastikleri doğru bir şekilde takmalısınız. Şimdi lastiklerin nasıl takılacağını ve lastikleri doğru takmanın neden önemli olduğunu açıklıyoruz.


01_what_is_the_right_way_to_fit

Lastikler doğru bir şekilde nasıl takılır?

RainSport 3 ve RainExpert 3 lastiklerinin tasarımı, yönlü ve asimetrik sırt desenlerinin en iyi yönlerini bir araya getirir. Ancak araca takıldıklarında bu ne anlama gelir? Yönlü lastiklerin yanağında seyahat yönünü gösteren bir ok, asimetrik lastiklerin (akış yönü optimize edilen asimetrik sırt desenleri dahil) yanağında ise bazı sözcükler bulunur. Seyahat yönü önemli değildir. Önemli olan, OUTSIDE yazılı yanağın, aracın merkezinden dışarı doğru bakması talimatına uymanızdır. RainSport 3 ve RainExpert 3, asimetrik lastikler gibi geniş sırt blokları dışa bakacak şekilde takılır


Şekilde göreceğiniz gibi, kolay montaj için RainSport 3'ün yanaklarına OUTSIDE ve INSIDE kelimeleri net bir şekilde yazılmıştır. Aynı şey RainExpert 3 için de geçerlidir.


 

RainSport 3, Red Dot Tasarım Ödülüne layık görülmüştür. Jüri Uniroal lastiklerinin inovatif teknolojisine ve benzersiz performansına övgüler yağdırmıştır.


Uniroyal. A brand of Continental.*